Doplněk stravy pro zkvalitnění sexuálního života

Oficiální distributor Vimaxu pro Českou republikuOficiální distributor pro ČR i SROficiální distributor Vimaxu pro SR  |  info@vimax-tablety.cz

  • Větší penisProdloužení a zhrubnutí penisu
  • Pevná erekceDlouhotrvající a pevná erekce
  • Konec předčasné ejakulaceKonec předčasné ejakulace
  • Silné orgasmySilnější a intenzivnější orgasmy
  • Zvýšení chuti na sexMaximální chuť na sex

Předčasná ejakulace

 

Co je to předčasná ejakulace?

 

Vimax na předčasnou ejakulaci

Předčasná ejakulace (PE) je nejčastější mužská sexuální dysfunkce. PE ve Spojených státech postihuje 25% až 40% mužů. Protože existuje velká variabilita v tom, jak dlouho trvá muži ejakulovat a jak dlouho oba partneři chtějí, aby samotný sexuální akt trval, vědci začali vytvářet kvantitativní definici právě předčasné ejakulace.

 

Někdy bývá tvůrcem problému předčasné ejakulace nutnost dlouhodobější stimulace penisu k dosažení samotné erekce. Předčasná ejakulace je častějším problémem u mladých mužů a se vzrůstající zkušeností se tento problém ve velké většině případů vyřeší.

 

I úzkost v tomto případě často hraje svou roli. Psychologická a klasická léčba sertralinem (antidepresivum) může sice být efektivní, ale četné studie naznačují, že se přínosy podávaného léku často vůbec nedostaví. Opožděná nebo zcela chybějící ejakulace je často způsobena užíváním antidepresiv či antipsychotik.

 

Citováno z lékařského slovníku Medilexicon:

 

Předčasná ejakulace je označení pro příliš rychlé dosažení orgasmu a ejakulace u muže během pohlavního styku navzdory jeho přání.

 

Vědci konkrétněji definovali předčasnou ejakulaci za pomoci metody stopování. Aktuální materiály hlásí průměrné dostavení intravaginální ejakulace u mužů ve věku 18-30 v čase šest a půl minuty. Předčasná ejakulace je samozřejmě spojena s tím, co právě chcete nebo co chce váš partner. Než si člověk nechá předepsat odpovídající léky nebo se utopí ve své vlastní úzkosti plynoucí z pocitu neschopnosti, je dobré se ujistit, zda skutečně sebe a svého partnera dobře znáte. Rovněž zvažte, zda sex stojí vůbec za to protahovat.

 

Zkuste Vimax - doplněk stravy na předčasnou ejakulaci

 

 

Vimax na předčasnou ejakulaci

 

 

3 hlavní příčiny předčasné ejakulace

 

Zkuste Vimax na předčasnou ejakulaci

Ve skutečnosti existuje kvantum potenciálních příčin předčasné ejakulace. Přestože přesné zdravotní příčiny jsou stále nejasné, víme, že reflex ejakulace je něco, co je možné mít pod kontrolou. Problémem je, že nás nikdy nikdo neučil, jak vlastně mít správný sex nebo dokonce jak masturbovat. Učíme se to tak trochu sami, a to je přesně ten problém, kde většina problémů s ejakulací a se sexuální výkonností vzniká.

 

Když přijde na téma sexu, většina mužů vypráví nepřeberné množství úžasných historek. Bohužel jsou to velmi odlišné příběhy, než se v jejich případě skutečně dějí. Většina sexuálních problémů a sexuálních neshod v páru pomyslně tlačí na muže. Ženy jsou přirozeně pro sexuální intimitu více naladěné a mají přirozenou schopnost mít sex mnohem delší dobu než muži. Pro nás muže je tak mnohem větší výzva se v tomto ohledu snažit a vyrovnat se ženám. Když pochopíte, co ji způsobuje, i tak to bude samozřejmě dlouhá cesta k vyřešení problému, ale budete mít alespoň jeden krok za sebou. Tady jsou 3 hlavní důvody, proč muži předčasnou ejakulací trpí:

 

Psychologický faktor – Tento aspekt zahrnuje více samotné vnímání člověka s ohledem na sexuální výkonnost. Předčasná ejakulace se obvykle dostaví, když je muž v krizi (deprese, finanční napětí, nerealistické cíle a očekávání nějakých velikých výkonů, úbytek sexuality pramenící už v minulosti nebo nedostatek důvěry). I takový nedostatek komunikace stejně jako nevyřešené konflikty mění celkovou emocionální intimitu a tím výslednou dobu vyvrcholení. Další z teorií (vyvinuta psychologem a psychiatrem Wilhelmem Reichem) mluví o tom, že předčasná ejakulace je způsobena stagnací určitého množství sexuální energie v mužských pánevních svalech, kdy je jakékoliv šíření energie do ostatních částí těla narušeno.

 

Fyzický / fyziologický faktor – K samotnému aktu ejakulace bezpochyby přispívá serotoninový (5HT) neurotransmiter, který působí jako modulátor. Na základě výsledků různých studií vyplynulo, že nízké hladiny serotoninu v synaptické štěrbině v určité oblasti mozku může vést k výskytu dřívějšího vyvrcholení. Dalším důvodem mohou být genetické změny v mozkové tkáni, které inervují kontrolu ejakulace, a tak může také dojít k předčasnému vyvrcholení. Rovněž rychlá neurologická reakce pánevních svalů vede k příliš rychlému pocitu vzrušení a předčasné ejakulaci.

 

Návyky – Muži, kteří často při dospívání masturbují, pak obvykle v pozdějším životě trpí předčasnou ejakulací. Důvodem je fakt, že naše mysl je již zvyklá se jednoduše mentálně stimulovat k dosažení orgasmu než se něco vůbec stihne stát.

 

Vimax - doplněk stravy na předčasnou ejakulaci

 

 

Mýty a fakta o předčasné ejakulaci

 

Zkuste Vimax na předčasnou ejakulaci

MÝTUS: Ejakulace je něco, co nemůžu mít pod kontrolou.

FAKT: Ve skutečnosti se mohou muži naučit svou ejakulaci ovládat, a to podobným způsobem jako ovládají močový měchýř (což se člověk naučí již ve velmi mladém věku). S ejakulací je to podobné – jakmile se ji muž naučit ovládat, je dost nepravděpodobné, že na to někdy zapomene.

 

MÝTUS: Předčasná ejakulace je čistě psychologický problém.

FAKT: Ačkoli PE mohou psychologické podněty ovlivňovat, v mnoha případech je spíše výsledkem přecitlivělosti žaludu nebo celého penisu. Vzhledem k tomu, že je ejakulace způsobena právě stimulací žaludu, potřebují muži s vysokou citlivostí k ejakulaci jen velmi malou stimulaci.

 

MÝTUS: Alkohol, kokain, marihuana a antidepresiva jsou dobré způsoby, jak předčasnou ejakulaci kontrolovat.

FAKT: Ačkoliv oddálení ejakulace může být jeden z vedlejších efektů výše zmíněných látek, je s nimi spojena řada negativních efektů. Ve skutečnosti časté užívání návykových látek způsobí erektilní dysfunkci, neschopnost dosáhnout orgasmu a další vedlejší účinky. Také antidepresiva by se neměla brát na lehkou váhu a měla by být přijata pouze pod přísným dohledem lékařské péče.

 

MÝTUS: Anestetické spreje nebo krémy jsou dobrou možností, jak PE ovládat.

FAKT: Tyto produkty fungují jen zřídkakdy (pokud vůbec). Znecitlivění žaludu či pochvy partnerky snižuje oběma míru potěšení ze styku. Takový otupující efekt zabraňuje muži aklimatizovat se na vzrušivý pocit při milování na delší dobu, takže problém se znovu objeví, jakmile se tyto přípravky přestanou užívat.

 

MÝTUS: Předčasná ejakulace nezpůsobuje problémy s erekcí.

FAKT: U řady pacientů, kteří trpěli syndromem PE po delší dobu (a nesnažili se ho řešit), se nakonec objevily problémy s erekcí. Mnohokrát je právě PE první známkou nastupující erektilní dysfunkce.

 

MÝTUS: Předčasná ejakulace nemá vliv na váš sexuální život.

FAKT: Pro muže je často velmi obtížné při sexu relaxovat a vychutnávat si zážitek z milování, když se zároveň obává, že může k ejakulaci dojít příliš brzy. Váš partner také nemusí být na konci dostatečně uspokojen a může se příštímu milování a intimnostem obecně vyhýbat nebo k nim ztratit chuť.

 

MÝTUS: Předčasná ejakulace nebude mít vliv na vaše sebevědomí a schopnost navazovat společenské kontakty v každodenním životě.

FAKT: Každý problém, který ovlivňuje vaše sebevědomí, může mít negativní dopad na důvěru a schopnost se stýkat s lidmi. Muži, kteří se učí ovládat svou ejakulaci, jsou často více sebevědomí a přátelští.

 

Vimax - doplněk stravy na předčasnou ejakulaci

 

 

Tipy a doporučení jak déle vytrvat v posteli

 

Vimax na předčasnou ejakulaci

Pokud chcete, aby dosažení vašeho vrcholu trvalo déle, ale zároveň nechcete užívat léky na předpis nebo podstupovat nákladnou operaci penisu, budete určitě rádi, když zjistíte, že existuje spousta jednoduchých prostředků, jak tento problém částečně řešit. Tento článek vám nabídne několik užitečných tipů, které vám pomohou vypořádat se s touto překážkou.

 

1. Prodlužujte ejakulaci

 

Dobrým tipem, kterým můžete oddálit ejakulaci je tzv. squeeze metoda. Když si myslíte, že máte blízko k orgasmu, nevstupujte do vaší partnerky, ale zmáčkněte trubici, která se nachází na spodní straně penisu. Tato metoda uvolní z penisu krev z penisu a pomůže oddálit orgasmus. Na začátku můžete mít pocit, že je nepřirozené zastavovat se a po chvíli začínat znovu, ale je to všechno jen o praxi. Pokud nejste připraveni praktikovat tohle před svým partnerem, pokoušejte se o to alespoň při masturbaci.

 

2. Zastav a masturbuj

 

Zapamatujte si, jak průměrně dlouho trvá vaší partnerce dosáhnout při sexu orgasmu. Pokud partnerka vyžaduje například 15 minut, praktikujte pro tuto dobu i vlastní stimulaci. Pokud cítíte, že jste na pokraji ejakulace, zastavte a krátkou chvíli vyčkejte, než začnete masturbovat znovu. Masturbace se tak může přirozenou cestou tréninku pro zvýšení vytrvalosti.

 

3. Snižte tlak

 

Využijte předehry proto, aby vaše partnerka přišla k orgasmu dříve než vy. Stimulujte ji ústy nebo pomocí hraček a zařídíte jí jeden nebo více orgasmů. A pokud uděláte partnerce takovou radost, bude na vás a na tom, co v posteli děláte, ležet méně stresu.

 

4. Buďte si vědomi toho, jak vaše tělo reaguje

 

Pokud je pro vás těžké posoudit, v jaký moment je ejakulace již nevyhnutelná, je možné se naučit, jak rozdělit sexuální vzrušení do 4 fází tak, abyste svůj orgasmus udrželi na uzdě. Přirozený řád vzrušení je: stimulace, plateau fáze, vyvrcholení a orgasmus. Soustřeďte se na prodloužení druhé fáze – to odloží fázi třetí a čtvrtou. Když ucítíte během druhé fáze silnější vzrušení, okamžitě zpomalte nebo zastavte.

 

5. Praktikujte Kegelovy cviky

 

Kegelovy cviky jsou cviky složené z pánevních pohybů a prováděné převážně ženami, aby byly jejich vaginální svaly pevnější. Tato cvičení mohou ale vybudovat i mužské svaly, konkrétně ty, které jsou zapojovány do procesu ejakulace. Jsou to ty samé, které se běžně používají pro zastavení průtoku moči.

 

6. Přirážení rychle navyšuje dosažení orgasmu

 

Pokud během sexu silně přirážíte, může být těžké orgasmus kontrolovat. Když přirážíte rychleji, je sebekontrola ještě náročnější. První 2 až 3 centimetry v pochvě se nacházejí místa, kde jsou pro četná nervová zakončení ženy velmi citlivé. Soustřeďte se na tuto oblast. Je velmi pravděpodobné, že žena dosáhne orgasmu, než kdybyste přiráželi zbytečně hluboko. Pokud přirážíte hluboko, rychleji dosáhnete orgasmu.

 

7. Využívání přírodních pomůcek a doplňků

 

Na trhu je dostupný nespočet rostlinných a přírodních doplňků pro alespoň částečné vymýcení předčasné ejakulace. Složky obsažené v těchto přípravcích byly nějaký čas testovány muži, kteří chtěli své problémy s ejakulací vyřešit. . Jedným z nich je Vimax, který dokáže výrazně prodloužit pohlavní styk, více zde.

 

8. Úspěch napodruhé

 

V rámci jednoho večera je ve snaze překonat problém s předčasnou ejakulací dobrou praxí milovat se více než jednou. Pokud v prvním kole nastane ejakulace příliš brzy, v průběhu těch dalších vaše tělo stráví více času produkcí spermatu pro nadcházející orgasmus.

 

9. Nechte partnerku ležet na vás

 

Pozice „na koníčka“ umožňuje oddálení orgasmu, protože se penisu dostává méně stimulace, než v alternativních pozicích. V této pozici budete mít také lepší kontrolu nad svými tělesnými reakcemi. To znamená, že pro dosažení budete potřebovat více času.

 

10. Nesoustřeďte se jen na výsledek

 

Muži byli naprogramováni, aby o svém orgasmu „přemýšleli“ již od puberty, kdy začali masturbovat. Cílem sexu / masturbace by měla být celá „cesta“, nejen vidina orgasmu na konci. Pokud máte pohlavní styk nebo masturbujete se zaujetím pouze dosáhnout orgasmu, přijde na vás rychleji. Zamyslete se nad sexuálním aktem jako celkem.

 

 

Vimax - doplněk stravy na předčasnou ejakulaci

 

 

Předčasná ejakulace - problém? Ne s Vimaxem!

 

 

Erektilní dysfunkce

 

Co je to erektilní dysfunkce (ED)?

 

Vimax na erektilní dysfunkci

Erektilní dysfunkce (zkráceně ED), jinak také nazývaná jako mužská impotence, popisuje neschopnost muže dosáhnout a udržet erekci penisu dostatečnou pro uspokojivý pohlavní styk. ED sama o sobě není nemoc, ale spíše jde o signál, že v těle něco jiného není v pořádku.

 

Erektilní dysfunkce je běžným problémem, který do určité míry postihuje více než 50% mužů. Polovina mužů ve věku 40-70 let takový stav zažila, ale jen malé procento z nich začalo problém řešit u svých lékařů. Sexuální dysfunkce může být někdy způsobena poruchami, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak, různá cévní onemocnění, srdeční choroby, poruchy nervového systému a deprese, stejně jako nechtěné vedlejší účinky některých léků. Sexuální zdraví a správná funkce pohlavních orgánů jsou důležité pro určení celkové kvality života člověka.

 

Protože téma erektilní dysfunkce je v médiích velmi diskutované, muži a ženy všech věkových kategorií hledají vodítka ve snaze zlepšit své vztahy a zkušenosti v uspokojivém sexuálním životě. V důsledku úspěšná léčby ED bylo prokázáno navýšení sexuální intimity a uspokojení, zlepšení kvality sexuálního života, jakož i celkové kvality života a v neposlední řadě zmírnění příznaků deprese.

 

 

Příčiny a rizikové faktory erektilní dysfunkce

 

Nejčastější příčinou erektilní dysfunkce je poškození tkání, ať už jsou to tepny, nervy, svaly nebo vazivové tkáně. Fyzické onemocnění tvoří asi 70 procent případů erektilní dysfunkce.

 

Zahrnuje následující typy:

 

 

V některých případech je tento stav způsoben poškozením nervů a tepen v blízkosti penisu, které může nastat během operace prostaty nebo rakoviny močového měchýře. Jakékoliv jiné poškození penisu, míchy, prostaty, močového měchýře nebo pánve může být rovněž rizikovým faktorem. Erektilní dysfunkce je také vedlejším účinkem některých běžných léků, včetně:

 

 

Rekreační užívání drog (např. kokainu) může rovněž způsobovat erektilní dysfunkci. Naproti tomu psychologické faktory jsou hlavním faktorem až ve 20 procentech případů, zejména u mladších mužů. Mezi ně patří:

 

Vimax pomáhá na erektilní dysfunkci

 

Vyzkoušejte Vimax - doplněk stravy na erektilní dysfunkci

 

 

 

Příznaky erektilní dysfunkce

 

Penis obsahuje dvě komory vyplněné houbovitou tkání latinsky zvanou corpora cavernosa. Když se muž vzruší, impulsy z mozku způsobí, že svaly kavernózních těles relaxují tak, že je umožněn průtok krve, která vyplní místo uvnitř tkáně. To vše vytváří tlak v kavernózních tělískách a v důsledku zvětšuje penis. Membrána zvaná tunica albuginea pomáhá zachycovat krev v kavernózních tělískách, a tím udržovat erekci.

 

Erekce se ztrácí, když svaly zastaví krev v průtoku do penisu a otevřou odtokové kanálky. Úspěšná trvalá erekce vyžaduje, aby sled tělesných událostí nastal v přesném „módu“. Cokoliv, co naruší tento postup, může vést k problémům s udržením erekce. Někteří muži se s erekcí probouzí nebo jí mohou dosáhnout masturbací, nikoliv však s partnerem - to jednoznačně vede k psychologickým příčinám.

 

 

Léčba a prevence

 

Existuje řada způsobů jak erektilní dysfunkci léčit. Prvním krokem je samozřejmě zjistit příčinu a případně provést komplexní vyšetření na kardiovaskulární choroby, diabetes a kontrolu kvality průtoku krve do penisu. Lékař by také měl prozkoumat možnost výskytu psychologických faktorů, a pokud budou považovány za esenciální, může pro takové pacienty doporučit sexuální poradenství.

 

Zásadní faktory mohou vyžadovat další léčbu a následně i řadu speciálních terapií, které mohou k lepší erekci výrazně přispět. Patří mezi ně doplňky stravy, vakuová zařízení a chirurgické zákroky. Někdy jsou tyto terapie dokonce preferovány, a to speciálně u případů, u nichž je výraznějším problémem psychologický faktor.

 

 

Léky pro léčbu erektilní dysfunkce

 

Viagra a VimaxJeden lék – sildenafil ("Viagra") – se stal takřka mezinárodním fenoménem od svého uvedení na trh v pozdních 90. létech. Jedná se o jeden z prvních léků, který poskytuje relativně jednoduchou a bezpečnou léčbu, která pomáhá většina mužů s erektilní dysfunkcí – nanejméně 70 procent z testovaných mluví o výrazně lepší erekci. Droga muži přímo erekci nezajišťuje, ale funguje jako to posilovač mechanismu, který k erekci vede. Když je muž sexuálně vzrušený, některé tkáně v jeho penisu relaxují, což umožňuje průtok krve v penisu a vyplňuje ho. Viagra pracuje tak, že zvyšuje hladiny chemické látky, která způsobuje relaxaci tkáně v penisu. Tyto účinky byly objeveny zcela náhodně. Viagra byla původně vyvinuta pro zlepšení prokrvení srdce v rámci léčby anginy pectoris.

 

V malém počtu případů si lidé, kteří brali Viagru, stěžovali na bolesti hlavy, návaly horka a bolesti žaludku. Viagra rovněž může způsobovat zvýšenou citlivost na světlo, rozmazané vidění nebo neschopnost rozeznat rozdíl mezi modrou a zelenou. Mužům, kteří již užívají léky, které obsahují nitráty, například nitro-glycerin (obvykle k léčbě anginy pectoris nebo jiných srdečních onemocnění), se silně nedoporučuje užívat Viagru, protože může vést až k infarktu.

 

Penilní injekce: Injekce léků (např. alprostadil) přímo do tkání penisu k vyvolání erekci byla celkem obyčejná, než přišly léky nové (zmiňovaná Viagra). Tyto léky uvolňují specifické svalstvo a tím navyšují průtok krve a podporují erekci. Jsou k dispozici také jako pelety, které se vkládají do močové trubice.

 

Vakuová zařízení: Vakuová pumpa nebo Vimax?Vakuová zařízení pracují tím způsobem, že vytvoří částečné vakuum kolem penisu, které do něj pomáhá čerpat krev. Zařízení má tři složky: plastový válec, do kterého se vkládá penis, čerpadla, která nasávají vzduch z lahve, a elastický pásek, který je umístěn kolem základny penisu a udržuje erekci po odstranění válce.

 

Operace: Existují různé typy operací. Implantovaná zařízení, známá jako protézy, mohou u mnoha mužů zcela erekci obnovit. Mají různé formy – například plastické tyčinky, které se vkládají do kavernózních těles a muž si tak ručně může nastavit polohu penisu. Rovněž mohou mít implantáty podobu nafukovacích válců, které uvnitř penisu rozšiřují jeho tloušťku. V některých případech se lékaři mohou pokusit opravit poškození v problematických tepnách. Nicméně je tato možnost vhodná pouze tehdy, pokud není poškození tepen příliš rozsáhlé.

 

Změny životního stylu Existuje řada věcí, které můžete udělat sami pro sebe a snížit tím riziko erektilní dysfunkce. Například:

 

 

 

Léčiva pro erektilní dysfunkci

 

Následuje pět přírodních léčiv, které slouží k léčbě erektilní dysfunkce.

 

1) L-Arginin

 

L-arginin je aminokyselina, kterou tělo používá pro vytváření oxidu dusnatého – látky, která relaxuje hladké svalstvo kolem cév, rozšiřuje cévy a zvyšuje průtok krve. Uvolnění hladkého svalstva v penisu umožňuje lepší průtok krve, což obvykle vede k erekci. L-arginin se přirozeně vyskytuje v potravinách, jako je maso, mléčné výrobky, drůbež a ryby. Je také k dispozici jako perorální doplněk stravy; někdy se na trhu objevuje s označením "přírodní viagra"). K dnešnímu dnu nicméně existují pouze dvě studie, které pozitivně hodnotí účinnost L-argininu na léčbu erektilní dysfunkce. Do jedné z nich bylo zapojeno 50 mužů, kteří užívali buď L-arginin (5 gramů denně) nebo placebo. Po šesti týdnech zaznamenalo zlepšení sexuální funkce výrazně více mužů, kteří užívali L-arginin v porovnání s muži, kteří užívali placebo. Je však zajímavé, že L-arginin měl prospěch pouze u mužů, kteří měli původně velmi nízké hladiny oxidu dusnatého.

Druhá studie, pracující s menší dávkou L-argininu a kratší dobou trvání léčby, nenalezla v použití L-argininu žádnou výhodu. Do studie bylo zapojeno 32 mužů s erektilní dysfunkcí, kteří po dobu 17 dní orálně užívali buď L-arginin (500 miligramů třikrát denně) nebo placebo. Nežádoucí účinky mohou zahrnovat zažívací potíže. Vysoké dávky L-argininu mohou v těle stimulovat produkci gastrinu – hormonu, který zvyšuje tvorbu žaludeční kyseliny. Z tohoto důvodu může být L-arginin škodlivý pro jedince s vředy či jedince, kteří užívají léky výrazně zatěžující žaludek. L-arginin může zejména u lidí s onemocněním jater měnit hladiny draslíku. Neměli by ho užívat lidé, kteří berou léky měnící hladinu draslíku (např. ACE inhibitory).

 

Vyzkoušejte Vimax - doplněk stravy na erektilní dysfunkci

 

2) Propionyl-L-karnitin

propionyl-l-karnitin

 

Jedna ze studií zkoumala použití dvou forem karnitinu – propionyl-L-karnitinu a acetyl-L-karnitinu u 96 mužů, kteří zápasili s erektilní dysfunkcí po operaci prostaty. Jedna skupina dostala placebo, další skupina propionyl-L-karnitin (2 gramy denně) plus acetyl-L-karnitin (2 gramy denně) a sildenafil (Viagra) v případě potřeby, třetí skupina užívala pouze Viagru. U propionyl-L-karnitinu a acetyl-L-karnitinu bylo zjištěno, že zyšují účinnost Viagry, a vedou ke zlepšení erektilní funkce, pohlavní styku, orgasmu a sexuálního uvolnění vůbec (v porovnání se samotnou Viagrou). Další studie zkoumala účinnost propionyl-L-karnitinu plus sildenafilu u mužů s erektilní dysfunkcí a cukrovkou, kteří byli dříve bez reakce na samotnou Viagru. Účastníci studie dostávali buď propionyl-L-karnitin (dva gramy za den) a Viagru (50 mg dvakrát týdně) nebo samotnou Viagru. Po 24 týdnech byla kombinace propionyl-L-karnitin s Viagrou významně účinnější než samotná Viagra.

 

3) Gingko

 

Gingko BilobaBylina ginkgo se používá k léčbě erektilní dysfunkce, a to zejména u lidí, kteří mají tuto dysfunkci jako vedlejší účinek z antidepresiv. Ginkgo relaxuje hladkou svalovinu a zvyšuje průtok krve v penisu. V jedné studii se sešlo 60 mužů s erektilní dysfunkcí a léčba ginkgem byla v 50 procentech po 6 měsících vysoce úspěšná. Gingko je jednou ze základních složek obsažených v přípravku Vimax!

 

4) Zinek

 

Úbytek tělních zásob zinku (spojený s dlouhodobým užíváním diuretik, cukrovkou, poruchami zažívání, a některými nemocemi ledvin a jater) zcela signifikantně vede k erektilní dysfunkci.

 

5) Kajenský pepř

 

Kajenský pepřU byliny Cayenne Pepper (Kajenský pepř), který je obsažen i v přípravku Vimax se předpokládá, že má efekt na zvýšení životní energie, vytrvalosti a sexuální funkce.

 

 

 

 

 

 

Vimax na erektilní dysfunkci a předčasnou ejakulaci