Doplněk stravy pro zkvalitnění sexuálního života

Oficiální distributor Vimaxu pro Českou republikuOficiální distributor pro ČR i SROficiální distributor Vimaxu pro SR  |  info@vimax-tablety.cz

  • Větší penisProdloužení a zhrubnutí penisu
  • Pevná erekceDlouhotrvající a pevná erekce
  • Konec předčasné ejakulaceKonec předčasné ejakulace
  • Silné orgasmySilnější a intenzivnější orgasmy
  • Zvýšení chuti na sexMaximální chuť na sex
Výsledky užívání Vimaxu

Certifikace

 

Můžeme se pochlubit certifikátem oficiálního distributora pro Českou republiku

 

Vimax s certifikátem

 

zvětšit certifikát

Blogujeme

 

Na našem novém blogu se dozvíte více o

 

Vimax je doporučovaný popředními specialisty na erekci

30 denní garance vrácení peněz

 

Garance vrácení peněz se vztahuje na všechny neotevřené balení, které budou vrácené do 30 dní od obdržení zásilky, přičemž bude vrácených 100% z ceny!

Diskrétní balení všech zásilek

 

Diskrétnost zásilky je pro nás samozřejmostí. Na zásilce je označený jenom distributor, ne název výrobku, a zásilka vypadá jak běžný balík!

Vimax zasíláme i na Slovensko

 

Vimax zasíláme i na Slovensko

Vimax skvalitni vase sexualne funkcie

 

Nárůst penisu až 2 cm do délky a 25% do šířky*

 

*výsledky jsou individuální a nejsou zaručeny

Zbavte sa predcasnej ejakulacie nadobro s Vimaxom

 

Delší pohlavní styk! S Vimaxem už žádná předčasná ejakulace.

Vimax rieši problémy s erekciou

 

Výrazné prokrvení penisu pomůže při problémech s erekcí.

Zažite intenzívne orgazmy s Vimaxom !

 

Zažijete orgasmy, které budou vícenásobně intenzívnější jak před tím.

Vimax potvrdzujú reálne výsledky

 

Desítky testů a výzkumů potvrzujících účinnost tohoto produktu.

Nebojte se zeptat

 

Kupte Vimax cez nás přímo od výrobce z Kanady a zbytečně neriskujte!

 

Vimax-tablety.cz: Vimax přímo od výrobce z Kanady

 

Vimax-tablety.cz: Vimax přímo od výrobce z Kanady

 

Vimax-tablety.cz: Vimax přímo od výrobce z Kanady

 

 

O nás

Věnujeme se distribuci přírodních doplňků ze zahraničí, především z USA a Kanady, které následně prodáváme v České republice. Sídlo podnikání máme v Praze.

 

 

Kontakty

Kontaktovat nás můžete nejen přes emailový formulář, který se nachází v levém sloupci, ale i přes email nebo telefonicky. Rádi Vám zodpovíme jakýkoliv dotaz, který Vás zajímá, a vždy se budeme snažit odpovědět do 24 hodin. Kontaktní informace jsou zde:

 

 

Kontaktuje nás i po telefonu
Objednávky: +420 607 657 370

 

 

Kontaktujte nas i cez email
Info: info@vimax-tablety.cz
Objednávky: objednavky@vimax-tablety.cz

 

 

Kontaktní informace

Jméno společnosti a místo podnikání:

 

eMarkest, s.r.o.

Olšanská 55/5
130 00, Praha 3

 

Výpis z obchodního rejstříku najdete zde

IČ: 24272973

DIČ: CZ-24272973 (jsme plátci DPH)

 

Spolupráce

Máte svůj eshop a hledáte nové produkty do Vašeho portfolia?

 

Ozvěte se na obchod@vimax-tablety.cz a dohodneme se na obchodní spolupráci, přičemž Vám nabízíme:

 

 
  • Doplněk stravy Vimax za velkoobchodní cenu již při odběru 20 balení
  • Produkt splňující VŠECHNY legislativní požadavky České republiky
  • Česká etiketa na každém balení je samozřejmostí

 

Vlastníte blog, nebo webstránku o sexuálním zdraví muže a můžete nám poskytnout prostor pro banner ?

 

Máme zájem o jakoukoliv spolupráci s tématicky příbuznými weby. Prosím pište na obchod@vimax-tablety.cz s Vašimi nabídkami.

 

 

Bankovní spojení

Účet máme založený ve Fio bance a přijímáme platby převodem na účet, přičemž jako zprávu pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení.

 

Bankovní spojení pro Českou republiku

Číslo účtu: 2700320709/2010

Měna účtu: Kč

 

Bankovní spojení pro Slovensko

Číslo účtu: IBAN: CZ4920100000002700320709 | SWIFT: FIOBCZPPXXX

Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

 

Variabilní symbol při platbě předem: 00616

 

 

Dodací doba

Zásilky jsou odesílané vždy následující den od přijetí objednávky Českou poštou na dobírku, popřípadě zásilkovou službou DPD, přičemž trvá v průměru 1-2 pracovní dny, než zásilku obdržíte. Pokud neobdržíte zásilku do 5 pracovních dní, prosím, kontaktujte nás na emailovou adresu objednavky@vimax-tablety.cz.

 

Dodacia doba pre Slovensko: Zásielky sú odosielané z Prahy a preto trvá v priemere 3-5 pracovných dní, kým balík obdržíte. Ak neobdržíte zásielku do 10 pracovných dní, prosím, kontaktujte nás na emailovú adresu objednavky@vimax-tablety.cz

 

Cena zásielky pri poslaní na dobierku sa prepočíta na eurá podľa aktuálneho kurzu.

 

UPOZORNENIE: Pri platbe na dobierku si Slovenská pošta účtuje jednorázový poplatok 4-6 € za medzinárodný prevod meny. Preto odporúčame uhradiť objednávky na Slovensko prevodom na účet, čím sa tomuto polatku vyhnete.

 

 

Garance vrácení peněz

Produkt s názvem Vimax je na trhu už víc než deset let a vyzkoušelo ho více než 1,000,000 mužů na celém světe s 95%-ní úspěšnosti. Proto si dovolíme tvrdit, že jde o nejlepší a nejkvalitnější doplněk stravy na zkvalitnění sexuálních funkcí na světě a abychom potvrdili kvalitu výrobku, nabízíme Vám 30-ti denní garanci vrácení peněz.

 

Garance se vztahuje na všechná nerozbalená balení Vimax, která budou vrácená 30 dní po obdržení zásilky a bude vráceno 100% z ceny, přičemž bude odečtena jenom cena za poštovné a balné.

 

 

Obchodní podmínky

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

 

1.1. Tyto obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) obchodní společnosti eMarkest, s.r.o., se sídlem Olšanská 55/5, 130 00, Praha 3, identifikační číslo: 242 72 973 (dále jen „prodávající“), upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou či právnickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na internetové adrese www.vimax-tablety.cz.

 

1.2. Obchodní podmínky dále upravují práva a povinnosti smluvních stran při využívání webové stránky prodávajícího umístěné na adrese www.vimax-tablety.cz (dále jen „webová stránka“) a další související právní vztahy. Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti.

 

1.3. Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.

 

1.4. Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

 

 

2. UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

 

2.1. Ceny nabízeného zboží jsou uvedeny včetně daně z přidané hodnoty a všech souvisejících poplatků. Nabídka prodeje zboží a ceny tohoto zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány v Objednávkovém formuláři. Tímto ustanovením není omezena možnost prodávajícího uzavřít kupní smlouvu za individuálně sjednaných podmínek.

 

2.2. Pro objednání zboží vyplní kupující objednávkový formulář na naší webové stránce.

 

2.3. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „Odeslat“. Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné. Prodávající neprodleně po obdržení objednávky toto obdržení kupujícímu potvrdí elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího uvedenou v uživatelském rozhraní či v objednávce (dále jen „elektronická adresa kupujícího“).

 

2.4. Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na charakteru objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně či telefonicky).

 

2.5. Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky (akceptací), jež je prodávajícím zasláno kupujícímu elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího

 

2.6. Kupující bere na vědomí, že prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu, a to zejména s osobami, které dříve podstatným způsobem porušily kupní smlouvu (včetně obchodních podmínek).

 

2.7. Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

 

 

 

3. CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

 

3.1. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy kupující uhradí v hotovosti při převzetí zásilky od České pošty v České republice a Slovenské pošty na Slovensku.

 

3.2. Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

 

3.3. Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající je plátcem daně z přidané hodnoty.

 

 

 

4. ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

 

4.1. Kupující má v souladu s ustanovením § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do třiceti (30) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu prokazatelně doručeno do třiceti (30) dnů od převzetí zboží, a to na adresu provozovny prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího objednavky@vimax-tablety.cz.

 

4.2. V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 4.1 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do 14 pracovních dnů od odeslání odstoupení od smlouvy prodávajícímu. V případě, že kupující poruší povinnost dle předchozí věty, vzniká prodávajícímu nárok na smluvní pokutu ve výši 100Kč (slovy: sto korun českých) za každý den prodlení, maximálně však do výše kupní ceny tohoto zboží. Tímto ustanovením není dotčen nárok na náhradu případné škody vzniklé porušením povinnosti, na kterou se vztahuje smluvní pokuta, a to i v případě, kdy škoda přesahuje smluvní pokutu. Zboží musí být prodávajícímu vráceno neotevřené, nepoškozené a neopotřebené Ve lhůtě deseti (10) dnů od vrácení zboží kupujícím dle čl. 4.2 obchodních podmínek je prodávající oprávněn provést přezkoumání vráceného zboží, zejména za účelem zjištění, zdali vrácené zboží není poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno.

 

4.3. V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 4.1 obchodních podmínek vrátí prodávající kupní cenu (bez nákladů vynaložených na dodání zboží) kupujícímu nejpozději do deseti (10) dnů od skončení lhůty na přezkoumání zboží dle čl. 4.3 obchodních podmínek, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit kupní cenu v hotovosti již při vracení zboží kupujícím.

 

4.4. Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny. Stejně tak nárok na smluvní pokutu dle čl. 4.2 obchodních podmínek je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

 

 

 

5. ODPOVĚDNOST ZA VADY, ZÁRUKA

 

5.1. Práva a povinnosti smluvních stran ohledně odpovědnosti prodávajícího za vady, včetně záruční odpovědnosti prodávajícího, se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy (zejména ustanovením § 612 a násl. občanského zákoníku).

 

5.2. Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad. Shodou s kupní smlouvou se rozumí, že prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované, prodávajícím, výrobcem nebo jeho zástupcem popisované, nebo na základě jimi prováděné reklamy očekávané, popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé, že odpovídá požadavkům právních předpisů, je v tomu odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a odpovídá účelu, který prodávající pro použití věci uvádí nebo pro který se věc obvykle používá.

 

5.3. V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen „rozpor s kupní smlouvou“), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti (6) měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.

 

 

 

6. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ZASÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ

 

6.1. Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

 

6.2. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo a adresa elektronické pošty (dále společně vše jen jako „osobní údaje“).

 

6.3. Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely zasílání informací a obchodních sdělení prodávajícímu.

 

6.4. Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o změně ve svých osobních údajích.

 

6.5. Zpracováním osobních údajů kupujícího může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje prodávajícím bez předchozího souhlasu kupujícího předávány třetím osobám.

 

6.6. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem.

 

6.7. Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů. Kupující prohlašuje, že byl poučen o tom, že souhlas se zpracováním osobních údajů může ve vztahu k prodávajícímu odvolat písemným oznámením doručeným na adresu prodávajícího.

 

 

 

7. ODPOVĚDNOST ZA VADY, ZÁRUKA

 

7.1. Práva a povinnosti smluvních stran ohledně odpovědnosti prodávajícího za vady, včetně záruční odpovědnosti prodávajícího, se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy (zejména ustanovením § 612 a násl. občanského zákoníku).

 

7.2. Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad. Shodou s kupní smlouvou se rozumí, že prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované, prodávajícím, výrobcem nebo jeho zástupcem popisované, nebo na základě jimi prováděné reklamy očekávané, popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé, že odpovídá požadavkům právních předpisů, je v tomu odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a odpovídá účelu, který prodávající pro použití věci uvádí nebo pro který se věc obvykle používá.

 

7.3. V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen „rozpor s kupní smlouvou“), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti (6) měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.